Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vikis Rodyti pranešimą
    Nieko konkretaus - jei Kupčinskas pasisako už areną Nemuno saloje, tai dar nereiškia, kad pasisako prieš Rakausko vizijas. Tarp kitko, Kupčinskas ne kartą minėjo, kad čempionatas gali vykti ir Kauno sporto halėje. Tai kuriuo jo pasisakymu dabar tikėti?
    Tai, kad jis sako, jog čempionatas galėtų vykti ir Kauno sporto halėje, nereiškia, jog tokie ir yra miesto planai. Tai aš laikau nusišnekėjimu savęs ir visuomenės raminimo vardan. Be jokios abejonės, to nebus.

    Tai, kad jis nurodo, jog, jo manymu, reikia areną statyti Nemuno saloje, reiškia, kad jis nepalaiko pozicijos areną statyti kitur, įskaitant ir Rakausko pasiūlytą vietą. Man tai atrodo labai paprasta suvokti, nesuprantu, kodėl prireikė parašyti jau tris pranešimus tą kartojant.

    Parašė themonk Rodyti pranešimą
    Ir anoks čia naujojo mero nuopelnas, jei ta vieta yra Nemuno sala.
    Aš nelaikau to mero nuopelnu. Aš tik bandau paaiškinti, kad meras neremia Rakausko projekto

    Iš tavo, Aš, pasisakymų suprantu kad tau jau ir tas pats kokia arena bus - svarbu kad ji stovėtų saloje ir iki Eurolygos čempionato
    ne, man ne tas pats. Bet, suprask, yra reali dabartinė situacija į kurią aš reaguoju. Galime vis dar įsivaizduoti, kad viskas yra taip, kaip buvo prieš mėnesį (tik pavyzdys) ir panašiai, bet naudos tai neduos jokios.

    Dabar, mano supratimu, reikia persiorientuoti į esamą situaciją ir siekti, kaip pats minėjai, mažesnės blogybės iš dviejų, kurias galime rinktis.

    P.S. Nors nesame pažįstami ir jei nieko prieš, kreipiuosi "tu" dėl paprastesnio bendravimo.
    Aš ne prieš, formalumai man netgi nepatinka. Bent jau, jei situacija to nereikalauja.
    Paskutinis taisė ; 2007.07.24, 21:36.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      ...jis nepalaiko pozicijos areną statyti kitur...
      Tai kodėl kviečiasi į savivaldybę aptarinėti Rakausko vizijų?

      Comment


        Tai aš laikau nusišnekėjimu savęs ir visuomenės raminimo vardan. Be jokios abejonės, taip nebus.
        Tai jei taip nebus, tai gal nedera miesto galvai viešai svaičiotis tokiais teiginiais. Iš to aš sprendžiu kad mero blauzdos per skystos ir jis blaškosi. Nepatirtis? Čia nepasiteisinimas. Kas gali paneigti kad nesuradus finansavimo meras vėl neatiduos arenos likimo į miesto tarybos, t.y. Keserausko rankas?

        Ir kodėl jis balsavo prieš prancūzų projektą man taip niekas ir nepaaiškino

        Comment


          Parašė Vikis Rodyti pranešimą
          Tai kodėl kviečiasi į savivaldybę aptarinėti Rakausko vizijų?
          Ar tai darė jis asmeniškai, m? Tiesiog buvo aptartos visos alternatyvos. Rakauskas buvo pakviestas vien dėl, kaip tau pasakyt, demokratijos, gal toks įvardijimas būtų tinkamas.

          Kodėl gi tau nepažiūrėjus į tai, kas buvo nuspręsta po to, kai alternatyvos buvo aptartos. Buvo pasirinktas Miliūno variantas. Šį variantą ir remia Kauno miesto meras. Tokio varianto pasirinkimas, mano manymu, buvo jau išankstinė nuostata, o Rakauskas pakviestas, kaip minėjau, remiantis demokratija.

          Parašė themonk Rodyti pranešimą
          Tai jei taip nebus, tai gal nedera miesto galvai viešai svaičiotis tokiais teiginiais. Iš to aš sprendžiu kad mero blauzdos per skystos ir jis blaškosi. Nepatirtis? Čia nepasiteisinimas. Kas gali paneigti kad nesuradus finansavimo meras vėl neatiduos arenos likimo į miesto tarybos, t.y. Keserausko rankas?

          Ir kodėl jis balsavo prieš prancūzų projektą man taip niekas ir nepaaiškino
          Merą, dėl to nusišnekėjimo apie Kauno Sporto halę, esu sukritikavęs (berods šioje temoje) ir, be abejo, jo už tai negiriu. Tačiau neketinu „nurašyti“, neskubėkit perlenkt lazdos.

          Dėl jo per skystų blauzdų taip pat esu užsiminęs. Manau, kad ir balsavimo variantas buvo iš dalies to pasekmė. Nepamirškim to, kad TS frakcija yra susiskaldžiusi ir meras, kaip politinis naujokas, greičiausiai buvo spaudžiamas. Jau nekalbant apie spaudimą iš verslo sektoriaus atstovo.

          Taipogi realių rezultatų nematymas derybų su prancūzais eigoje galėjo paskatinti jas nutraukti, siekiant tų darbų pradžios kitos arenos atžvilgiu. Nesakau, kad rezultatų derybose su prancūzais nebuvo dėl prasto prancūzų pasiūlymo (manau, kad jis kaip tik buvo geras) ar nenoro susitarti, tai taikyčiau kaip tik daliai derybų grupės, tačiau ne merui.
          Paskutinis taisė ; 2007.07.24, 21:48.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Esi didelis optimistas . Tačiau matai kas išėjo su tuo optimizmu dėl "Ledkalnio". Labai nenoriu (čia reikia tris kart pabarškint į medį) kad taip nutiktų su projektu saloje. Todėl labai atsargiai vertinčiau mero pažadus ir teiginius. Na nekelia jis man didelio pasitikėjimo. Tačiau tema yra arena, o ne Kauno meras. Nieko nelieka kaip pats sakai tik persiorentuoti nuo "Ledkalnio" prie Miliūno. Nors kaip nesinori, tačiau tokia realybė. Teks stebėti tolesnius mūsų valdžios su molinėm kojom (turbūt ir su tokiom pačiom galvom) veiksmus ir tikėtis kad ilgai laukta arena visdėlto stovės saloje. Nors kuo toliau tuo labiau tai atrodo neįtikėtina.

            Dėl jo per skystų blauzdų taip pat esu užsiminęs. Manau, kad ir balsavimo variantas buvo iš dalies to pasekmė. Nepamirškim to, kad TS frakcija yra susiskaldžiusi ir meras, kaip politinis naujokas, greičiausiai buvo spaudžiamas. Jau nekalbant apie spaudimą iš verslo sektoriaus atstovo.
            Galėjo būti ir taip. Niekas nemato tų visų povandeninių srovių. Todėl nesmerksiu mūsų jauno mero dar. Ir visos TS kaip kad čia kai kurie daro. Palaukime dar šiek tiek.
            Paskutinis taisė themonk; 2007.07.24, 21:54.

            Comment


              Parašė themonk Rodyti pranešimą
              Esi didelis optimistas, Aš.
              Optimistas-realistas. Šį kartą optimizmas nevirto realybe. Bet jei miesto valdžia dirbtų racionaliai ir konstruktyviai, taip būtų įvykę. O to ir tikisi kiekvienas miesto pilietis darydamas savo prognozes, manau. Tačiau pabrėžiu, kad tas neracionalumas ar destruktyvus darbas, mano nuomone, būdingas ne merui. Kritika šioje situacijoje reikalinga, tačiau ne merui turi tekti pagrindinė jos dalis.

              Nedarykit klaidos dėl žalingų, mano manymu, miestui sprendimų kaltindami žmogų, kuris prieš juos kovojo. Jį galima kaltint tik dėl to, kad jis nepajėgė jų nugalėt. Bet, vėl gi, vienas (ne vienas, bet ne tiek ir daug) lauke - ne karys. Tik ne šiuo atveju, kai tiek interesų (politinių, verslo, nebūtinai nelegalių, nors gal ir tokių) pjaunasi.

              Jūs su savo logika išgrūsit iš miesto Savivadybės vieną iš nedaugelio žmonių, kurie ten mums kaip tik reikalingi, kurie tikrai pasiryžę dirbti nuoširdžiai dėl miesto gerovės, o ne atvirkščiai. Žmonių, kurių ten ir taip labai mažai.
              Paskutinis taisė ; 2007.07.24, 22:01.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                Truputis analizės:

                Balsavo už nutraukimą

                LKD -KUZMINSKAS KAZIMIERAS -Už
                LKD -KUDARIENĖ LORETA -Už
                Liberalai demokratai -ŽALNERAUSKAS VLADAS -Už
                TS -KUPČINSKAS ANDRIUS -Už
                TS -BINGELIS PETRAS -Už
                TS -PANCERIS MARIJUS -Už
                TS -GUDIŠAUSKIENĖ EDITA -Už
                TS -KAMINSKAS RAIMUNDAS -Už
                TS -ŽUKAUSKAS GEDIMINAS -Už
                TS -BALUTIS ADOLFAS ANTANAS -Už
                TS -DIDŽGALVIS RIMANTAS -Už
                TS -SKAISTĖ GINTARĖ -Už
                TS -RUDGALVIENĖ ONA NIJOLĖ -Už
                TS -GERČIENĖ IRENA -Už
                TS -KORYZNA JONAS -Už
                Liberalų sąjūdis -ŽIRGULIS STASYS -Už
                Liberalų sąjūdis -MIKAITIS RIMANTAS -Už
                Liberalų sąjūdis -BALŽEKIENĖ ONA -Už

                Kas gaunasi? Valdančioji dauguma su meru A.Kupčinsku priešakyje veja Vakarų kompaniją iš Kauno patys dalyvaudami derybų grupėje ir padedami KIENO??? - Liberalų sąjūdžio, libduko, Kirkilo, Lietuvos Ryto, Kauno Dienos, ir t.t. Tuo tarpu Socdemai ir kiti tyli...
                Spręskite patys
                Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                Comment


                  SkyMan

                  Nesureiksminciau sias pavardes ar partijas. As labiau atkreipciau demesi kas nebalsavo! Ar tai normalu kad is 41 tarybos nariu balsuoja tik 19?! O kur visi kiti? Kur ju pavardes? Ant ju peciu irgi krenta atsakomybe kad projektas su francais zlugo Meslas Meslas Meslas!

                  Comment


                    Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                    Nesureiksminciau sias pavardes ar partijas. As labiau atkreipciau demesi kas nebalsavo! Ar tai normalu kad is 41 tarybos nariu balsuoja tik 19?! O kur visi kiti? Kur ju pavardes? Ant ju peciu irgi krenta atsakomybe kad projektas su francais zlugo Meslas Meslas Meslas!
                    Paprasciausiai jie nenorejo veltis i visa sita cirka ir savaip isreiske savo protesta,bet jei tie 19 butu balsave pries,manau derybos butu nenutrauktos.

                    Comment


                      Parašė Rodyti pranešimą
                      Tačiau pabrėžiu, kad tas neracionalumas ar destruktyvus darbas, mano nuomone, būdingas ne merui.

                      Nedarykit klaidos dėl žalingų, mano manymu, miestui sprendimų kaltindami žmogų, kuris prieš juos kovojo. Jį galima kaltint tik dėl to, kad jis nepajėgė jų nugalėt.

                      Jūs su savo logika išgrūsit iš miesto Savivadybės vieną iš nedaugelio žmonių, kurie ten mums kaip tik reikalingi, kurie tikrai pasiryžę dirbti nuoširdžiai dėl miesto gerovės, o ne atvirkščiai. Žmonių, kurių ten ir taip labai mažai.
                      Man tik labai įdomu, kas pasiūlė į admistracijos direktorius susikompromitavusį Keserauską, nuo kurio ir prasidėjo visa šita sumaištis ir neaišku kada dar pasibaigs. Taip išeina, kad vargšas Kupčinskas nekaltas - čia aplinka kalta. Kažkur girdėta frazė Kas tada valdo Kauną?

                      Comment


                        Udra

                        Na zinai nieko sau protestas, jie ir yra cirko dalis. Kaip tu sakai jei butu balsave , tai ir nebutu cirko. Kiauragalviu saika ;[

                        Comment


                          Žiūrint "partietiškai" ir prisiminus Kauno savivaldybės rinkimus 1997 metais, kai laimėjo konservatoriai (tame tarpe ir A. Kupčinskas) ir buvo pradėta projektuoti Miliūno arena - turime rezultatą: Konservatoriai išmetė liberalcentristų projektą ir susigrąžino savo - "tabletę". Rakauskas su Megos vizijomis (socdemų remiamas) jiems taip pat svetimas projektas ir dėl jo galite būti ramūs - jo nebus kol bus ši taryba.
                          Tad laukime Miliūno Koliziejaus imitacijos. Ir ji bus tik saloje. Dideli vaikai vietoj darbo žaidžia politinius žaidimus.
                          Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                          Comment


                            Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
                            Tad laukime Miliūno Koliziejaus imitacijos. Ir ji bus tik saloje.
                            Pirma reikėtų prisiminti, ką gero konservatoriai per 10 metų nuveikė Kauno labui ir tada įvertinti galimybes, kiek yra šansų, kad ši arena bus pastatyta. Kvailas žmogus negali priimti protingo sprendimo, o tarp konservatorių juk protingų žmonių nėra.

                            Comment


                              Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                              SkyMan

                              Nesureiksminciau sias pavardes ar partijas. As labiau atkreipciau demesi kas nebalsavo! Ar tai normalu kad is 41 tarybos nariu balsuoja tik 19?! O kur visi kiti? Kur ju pavardes? Ant ju peciu irgi krenta atsakomybe kad projektas su francais zlugo Meslas Meslas Meslas!
                              Visiškai pritariu. Siaip mažai čia tenka pasireikšti, kadangi absoliučią daugumą mano pamastymų išreiškia ""

                              Comment


                                Parašė Vikis Rodyti pranešimą
                                Taip išeina, kad vargšas Kupčinskas nekaltas - čia aplinka kalta. Kažkur girdėta frazė Kas tada valdo Kauną?
                                Patikėk manim, meras, nors ir miesto galva, tikrai ne viską lemia. Jei taip būtų, manau, dabar turėtume visiškai kitokią situaciją.

                                Parašė Vikis Rodyti pranešimą
                                Kvailas žmogus negali priimti protingo sprendimo, o tarp konservatorių juk protingų žmonių nėra.
                                Manau, kad kai nurimsi, gerai pasversi tai, ką sakai, taip nebekalbėsi. Nebūk pernelyg radikalus, tikrai liksi neteisus.
                                Paskutinis taisė ; 2007.07.24, 23:59.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Gal ir yra tu protingu zmoniu konservatoriuose(dar kol kas tokiu laikau Kupcinska),taciau dabar atrodo,kad jis nedaug ka lemia savivaldybej,o tai jau negerai.toks keserauskas man atrodo turi tikrai per daug valdzio.bet siaip mes diskutuojam ne i tema.Ne apie arena,o apie politika,tam yra skirta kita tema.

                                  Comment


                                    Visi žinom, kad Panevėžio arenai skirta 48 milijonų litų ES fondų ir Vyriausybės parama.

                                    Dabar prašoma papildomų 35 milijonų litų.

                                    Aš kol kas tik klausiu, nes man tai atrodo nelabai įtikėtina, ar Panevėžio arenai iš viso skiriama 83 milijonai litų ES fondų ir Vyriausybės paramos?
                                    Paskutinis taisė ; 2007.07.25, 01:33.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Sunku suvokti, kaip konservatorių protai ketina pastatyti 15 000 vietų areną Kaune už 190 milijonų litų (saloje!), kai 5000 vietų Panevėžio arenos kaina sieks (dar ne galutinė) 120 milijonų...

                                      Comment


                                        Kauno arena: šunys loja, karavanas eina
                                        2007-07-25 07:18

                                        Nerijus Budrys, www.verslosavaite.lt

                                        Praeitos savaitės pabaigoje Kauno arenos reikalai ėmė rutuliotis žaibišku greičiu. Ketvirtadienį Kauno miesto taryba balsavo už tai, kad neprieštarauja, jog derybos su „Bouygues Batiment International“ (BBI) būtų nutrauktos, penktadienį Savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Keserauskas pasirašė įsakymą nutraukti derybas, o pirmadienį jau buvo pasirašyta nauja sutartis su architektu Eugenijumi Miliūnu. Areną Nemuno saloje ketinama statyti pagal jo projektą.

                                        Iš kur toks vertimasis per galvą ir pavydėtinas sklandumas? Žinoma, jei areną tikrai norima pastatyti iki 2009 metų pabaigos, kaip yra sakęs A. Keserauskas, paskubėti tikrai verta. Tačiau ar skubama vien dėl to? Ar tikrai derybos su BBI buvo nutrauktos tik dėl to, kad miestui tai bus geriau?

                                        Labai norėtųsi tikėti, kad taip. Kad sąžiningi naujosios kadencijos Tarybos politikai ir Savivaldybės administracijos atstovai atsikratė korumpuotos praeitos kadencijos miesto valdžios nuostolingo palikimo.

                                        O gal skubama viską „sutvarkyti“, kol dar neprasidėjo teisminiai procesai? Negi po to griausi, kai jau pusė arenos pastatyta. Štai ir viskas. Įprasta praktika Lietuvoje.

                                        Tačiau Kauno miesto Tarybos „praspirtas“ BBI ir „Žalgirio“ konsorciumas vis dar nežada pasiduoti. Ketinama apskųsti Tarybos balsavimo dėl derybų nutraukimo rezultatus, nes dėl skubotai parengto balsavimo protokolo, balsuoti atsisakė pusė tai daryti ketinusių Tarybos narių. Savo reputaciją konsorciumo nariai ketina ginti ir teisme.

                                        Tuo tarpu Kauno valdžia jau pasirengusi BBI sumokėti kompensaciją, kad tik ši „dingtų iš horizonto“. Iš tiesų, argi gaila valdiškų pinigų? Pasakysite: juk šita arena bus pigesnė už prancūzišką!

                                        Bėda ta, kad nėra aišku ar tikrai ji bus pigesnė. E. Miliūno projekto vertinimai dėl statybų kainos buvo daryti prieš keletą metų. O ir pats architektas dar tik žada sutilpti į 200 milijonų. Arenos finansavimo schema taip pat skendi migloje. BBI tvirtinimu, miestas negalės pasiskolinti reikiamos sumos, tuo tarpu patys politikai, atrodo, apie tai dar rimtai nė negalvojo: jokių faktų ar konkrečių sprendimų dėl to pateikta nebuvo.

                                        Užtat A. Keserauskas jau prabilo apie ketinimą artimiausiu metu skelbti arenos statybų rangovams ir operatoriui. Ir kodėl šių konkursus negalėtų laimėti, pavyzdžiui, šalia AMB ir „abonentinių“ reikalų nuolat šmėžuojantys Panevėžio statybos trestas ir „Rubikonas“? Juk abu turi patirties tokiuose reikaluose. O ir, pavyzdžiui, Panevėžio arenos statyboje figūruoja būtent šie pavadinimai. Vienas statys, kitas operuos. O štai Kaune ir konkursėlis toks – operatoriui ir statytojui. Koks sutapimas!

                                        Tačiau čia galima įžvelgti ir teigiamų aspektų. Jei artimiausiu metu iš tiesų pamatysime juos šmėžuojant šalia Kauno arenos reikalų, galėsime nenuogąstauti ir dėl finansavimo. Pinigų bus tiek, kiek reikės: ar 200 mln., ar 500 mln. Juk trauktis nebus kur...

                                        Galima tik pavydėti to užsispyrimo ir sumanumo, su kuriuo buvo atsikratyta prancūzų paslaugų. O labiausiai žavi šiuo metu Lietuvoje labai paplitusi ir labai veiksminga praktika. Kažkas šurmuliuoja, prieštarauja, o tu į nieką nekreipi dėmesio, patempi reikiamas virveles, ir lėtai, bet užtikrintai artėji prie tikslo.

                                        Taigi, šunys loja, o karavanas eina...

                                        Comment


                                          nera netiketa zinia:

                                          Prancūzai žada stabdyti Kauno arenos statybas
                                          Paulius Garkauskas, www.DELFI.lt
                                          2007 liepos mėn. 25 d. 14:45


                                          Kauno valdžia jau kalba apie planus Nemuno salos sporto arenos statybas pradėti kitų metų pavasarį. Tuo tarpu teigiama, kad derybos su arenos projektavimo konkursą laimėjusia Prancūzijos bendrove „Bouygues Batiment International" (BBI) nutrauktos neteisėtai ir prancūzai teisybės ieškos teismuose. Kol vyks teisminiai ginčai BBI sieks arenos statybos darbus sustabdyti. Kauno vadovai įsitikinę, kad teismai arenos statyboms įtakos neturės.

                                          Kauno „Žalgirio" krepšinio klubo viceprezidentas Gediminas Navikauskas DELFI patvirtino, kad BBI per artimiausias dvi savaites žada kreiptis į teismą ir bandys stabdyti arenos statybas.

                                          „Prancūzai eis iki galo ir ieškos teisybės. Kiek mes neoficialiai šnekėjome, tai prancūzai gins savo teises", - tikino G.Navikauskas, kurio teigimu šiuo metu tvarkomi kreipimosi į teismą dokumentai.

                                          „Žalgirio" atstovas teigia, kad praėjusį ketvirtadienį derybos su BBI buvo nutrauktos neteisėtai.

                                          „Buvo pažeista krūva įstatymų. Dabar priiminėjami karštligiški ir neteisėti sprendimai. Kauno valdžia dirba kaip buldozeris. Deja, į tai niekas nekreipia dėmesio", - sakė G.Navikauskas.

                                          Kauno savivaldybė pirmadienį pratęsė bendradarbiavimą su architektu Eugenijumi Miliūnu. Teigiama, kad architektas turi parengęs apie 60 proc. arenos projekto, tačiau „Žalgirio" viceprezidentas tuo abejoja.

                                          „Mums, kaip suinteresuotiems kad arena būtų, labai įdomu sužinoti kokioje stadijoje šiuo metu yra pono Miliūno projektas, nes tai ką mes, kaip konsorciumo dalyvis, turime yra gal 10 proc. projekto, o gal ir tų nėra", - sakė G.Navikauskas.

                                          A.Keserauskas: kurioje pusėje yra „Žalgiris"?

                                          Tuo tarpu Kauno savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Keserauskas tikina, kad derybos su BBI nutrauktos teisėtai.

                                          „Niekas neina kaip buldozeris. Aš turiu visus įgaliojimus – tai yra suteikiančioji institucija. Taip sako tas, kam nepatinka tokie veiksmai. Aš konsultavausi su teisininkais ir su mūsų pasamdytais advokatais, kuriais pagrindo nepasitikėti nėra", - sakė A.Keserauskas, kurio manymu jau nėra galimybės sustabdyti vykstančius procesus.

                                          Administracijos direktorius stebėjosi „Žalgirio" pozicija bet kokia kaina į Kauną atsivesti prancūzus.

                                          „Ar „Žalgiriui reikia arenos ar ne? Ar jiems buvo tik būtina, kad prancūzai ateitų ir turėti kažkokią naudą. Kurioje pusėje yra „Žalgiris"? Jis viena ranka prašo paramos, o kita ranka dergia savivaldybę, kuri skubina procesą, kad pastatyti sporto rūmus. Labai gerai kalbėti „Žalgiriui", kai jis neturi atsakomybės už finansavimą, už miesto gatves ir už visą miesto ūkį. „Žalgiris" daugiau nieko nemato, kaip gražius sporto rūmus, kuriuose galėtų šeimininkauti ir 80 proc. valdyti. Mes statome areną miestui, o ne Navikauskui, kuris su arena galėtų elgtis kaip tinkamas. Apie tokį sandorį negali būti net kalbos", - sakė A.Keserauskas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X